Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.


Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.

ХІХ Міжнародна науково-практична конференція «Реабілітаційна медицина та розвиток санаторно-курортних закладів», 11-12 грудня 2019р., Київ

11-12 грудня в ДП «Санаторій «Конча-Заспа», м. Київ, відбудеться чергова ХІХ Міжнародна науково-практична конференція «Реабілітаційна медицина та розвиток санаторно-курортних закладів». В цьому році конференція проходить під патронатом Всесвітньої федерації гідротерапії та кліматотерапії (FEMTEC).

Основні напрями роботи конференції:

  1. Система реабілітації в умовах медичної реформи 2020.
  2. Реабілітаційна медицина: наукові досягнення, організаційні засади, технології відновного лікування.
  3. Санаторно-курортна справа.
  4. Медичний туризм.

Організатори: ДУ «Український НП медичний центр неврології та реабілітації МОЗ України», ГО «Всеукраїнська асоціація фізичної медицини, реабілітації і курортології», ДП «Санаторій «Конча-Заспа», Department of Physical Education, Faculty of Earth Sciences and Spatial Management, Nicolaus Copernicus University in Toruń, Poland

Запрошуємо до участі в роботі конференції фахівців з організації системи відновлювального та санаторно-курортного лікування, спеціалістів в сфері медичної, фізичної та психологічної реабілітації, з організації медичного туризму, виробників медичного обладнання та лікарських засобів для відновлювального лікування, представників громадських організацій.

В межах конференції заплановані пленарні та секційні засідання, доповіді та лекції провідних вчених в галузі управління, організації туристичної діяльності та курортної справи, фізіотерапії та медичної реабілітації.

Отримати більш детальнішу інформацію та зареєструватися на конференцію можна за посиланням:

 https://vafk.org.ua/reyestracziya-na-konferencziyu

Контакти оргкомітету ВАФК: +38 (050) 960-10-10, vafk@ukr.net

https://vafk.org.ua/
https://www.facebook.com/vafk.org.ua