Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.

International journal of endocrinology 1(1) 2005

Back to issue

Шановні читачі!

Сучасна ендокринологія — це галузь науки, що бурхливо розвивається, і особлива ділянка охорони здоров''я, що базується на досягненнях біотехнології, генетики, імунології. Вона органічно пов''язана з кардіологією та неврологією, офтальмологією, гастроентерологією, нефрологією й багатьма іншими пріоритетними напрямками медицини.

Тому на сторінках нового журналу будуть відображені сучасні досягнення як фундаментальної, так і практичної ендокринології, думки вчених, практичних лікарів, хворих з ендокринопатіями, органів охорони здоров''я.

Одним із наших завдань буде об''єктивний аналіз стану допомоги хворим з ендокринною патологією в різних регіонах України та світу, надання інформації про медикаментозне забезпечення, нові методи та засоби лікування й профілактики ендокринопатій, про досягнення світової ендокринології. Читачі знайдуть найновіші дані стосовно етіології та патогенезу ендокринних захворювань, сучасних методів і засобів лікування та профілактики. Поряд із оригінальними статтями провідні спеціалісти з різних країн світу будуть публікувати тематичні огляди, лекції. Планується також спеціальний розділ коротких реферативних повідомлень з вітчизняних та зарубіжних журналів.

Випуск журналу планується щоквартально з адресним розсиланням, а його успіх залежить від спільних зусиль усіх, хто зацікавлений у вирішенні головного нашого завдання — підвищення якості життя хворих з ендокринопатіями.

Ми розраховуємо на співпрацю та допомогу вчених, лікарів-спеціалістів, працівників різних міністерств і відомств, фондів і страхових компаній, наших пацієнтів, представників фармацевтичних компаній. Чекаємо на ваші зауваження, пропозиції, прохання. Жодне послання наших читачів не залишиться без відповіді.

Ми впевнені в успіху! Розпочинаємо!

Із повагою,
головний редактор
«Міжнародного ендокринологічного журналу»
професор Володимир Іванович Паньків


Bibliography


Similar articles

Appeal of Editor-in-Chief
Authors: Володимир Іванович Паньків
International journal of endocrinology Том 15, №4, 2019
Date: 2019.08.14
Sections: In the first person

Back to issue