Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.СІМЕЙНІ ЛІКАРІ ТА ТЕРАПЕВТИ

НЕВРОЛОГИ, НЕЙРОХІРУРГИ, ЛІКАРІ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ

КАРДІОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, РЕВМАТОЛОГИ, НЕВРОЛОГИ, ЕНДОКРИНОЛОГИ

СТОМАТОЛОГИ

ІНФЕКЦІОНІСТИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, ГАСТРОЕНТЕРОЛОГИ, ГЕПАТОЛОГИ

ТРАВМАТОЛОГИ

ОНКОЛОГИ, (ОНКО-ГЕМАТОЛОГИ, ХІМІОТЕРАПЕВТИ, МАМОЛОГИ, ОНКО-ХІРУРГИ)

ЕНДОКРИНОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, КАРДІОЛОГИ ТА ІНШІ СПЕЦІАЛІСТИ

ПЕДІАТРИ ТА СІМЕЙНІ ЛІКАРІ

АНЕСТЕЗІОЛОГИ, ХІРУРГИ

International journal of endocrinology 8 (56) 2013

Back to issue

Шановні читачі!

Статья опубликована на с. 52

У цьому числі «Міжнародного ендокринологічного журналу» продовжуємо публікацію семінарів, присвячених цукровому діабету (ЦД). Ідеться про діагностику цукрового діабету, а також його основні причини та механізми розвитку. Матеріал ґрунтується на сучасних міжнародних і вітчизняних настановах і насамперед розрахований на лікарів загальної практики. Лікар первинної ланки спостерігає і надає медичну допомогу не окремим хворим, а всій родині. ЦД — здебільшого спадкова хвороба, і якщо в когось із членів родини є або був в анамнезі ЦД, то сімейний лікар буде більш уважно налаштований і зможе своєчасно діагностувати ранні стадії захворювання. Роль сімейного лікаря у виявленні та своєчасній діагностиці ЦД надзвичайно важлива, тому широка інформаційна підтримка лікарів загальної практики з питань діагностики і лікування ЦД є вкрай необхідною.

Підготовка і публікація матеріалів семінарів з питань ЦД здійснюється за підтримки світового лідера в охороні здоров’я у сфері контролю ЦД та в турботі про людей із цим захворюванням — фармацевтичної компанії «Санофі».

Компанія «Санофі» в Україні у черговий раз ініціювала й підтримала низку цікавих заходів й унікальних ініціатив, при­урочених до Всесвітнього дня діабету, що відзначався 14 листопада. До участі в них компанії вдалося залучити ще більше людей — представників державних органів, асоціацій пацієнтів і професіоналів у сфері охорони здоров’я, звичайних громадян і засоби масової інформації. Кожна з активностей «Санофі» робить свій вагомий внесок у те, щоб привернути увагу широкої громадськості до проблеми ЦД, у поліпшення обізнаності про нього і шляхи запобігання йому, а також реально допомагає людям з діабетом в їх щоденній боротьбі з хворобою.

Зазначу, що за підтримки «Санофі» у різні роки було проведено тестування для визначення рівня глюкози не тільки депутатів Європейського парламенту, Державної думи Російської Федерації, але і їх колег у Верховній Раді України. Генеральний директор «Санофі» в Україні та Білорусі пан Жан­Поль Шоєр також відвідав Верховну Раду і пройшов тестування разом із депутатами. Після медичної процедури присутні мали можливість подивитися фотовиставку «Один день із життя людей із діабетом», що показала народним обранцям реальне життя пацієнтів з ЦД.

Керівник компанії підкреслює, що основним завданням «Санофі» є не тільки забезпечення якісного лікування, а й підтримка хворих, державних органів охорони здоров’я і фахівців галузі в управлінні хворобами, використовуючи свій унікальний, орієнтований на пацієнта підхід.

Співпраця «Міжнародного ендокринологічного журналу» з компанією «Санофі» також сприятиме підвищенню як ефективності лікування ЦД, так і обізнаності громадськості з цією проблемою. А результат нашої спільної роботи — поліпшення якості життя людей із цукровим діабетом.

Головний редактор В.І. Паньків


Similar articles


Back to issue