Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.

"News of medicine and pharmacy" 16 (510) 2014

Back to issue

Міжнародний медичний форум у пріоритеті медичної спільноти

Статья опубликована на с. 4 (Мир)


14–16 жовтня 2014 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться V ювілейний Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині — здоров’я нації» — масштабний комплексний захід інноваційної спрямованості галузі охорони здоров’я України, що об’єднує науково-практичну програму, школи, виставки та спеціалізовані експозиції і створює міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров’я.


Форум проходить за підтримки Президента України та під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я. Офіційна підтримка — Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Державної служби України з лікарських засобів, Київської міської державної адміністрації. Захід проходить за сприяння медичних асоціацій, громадських об’єднань, вищих навчальних медичних закладів та закладів післядипломної освіти, соціальних фондів.

Організатори — Національна академія медичних наук України, Національна академія наук України, компанія LMT.

Захід зі своєю науково-практичною програмою й одночасними паралельними спеціалізованими виставками вже п’ятий рік поспіль залишається довгоочікуваною подією для лікарів, науковців, фахівців охорони здоров’я, виробників та дистриб’юторів медичного й лабораторного обладнання та інструментарію, товарів медичного призначення та фармацевтичної продукції.

Цього року завдання та цілі Форуму розширилися. Після підписання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС стало зрозуміло, що вектор розвитку країни знову повернувся до високих європейських стандартів. Перед українськими вченими, лікарями, виробниками, дистриб’юторами, фармацевтами відкрилися нові можливості, перспективи і ринки. Аналогічний інтерес до української галузі охорони здоров’я спостерігається з боку європейських країн. Постало питання реалізації намічених задумів і модернізації медицини.

Форум завдяки широкій географії учасників та відвідувачів у жовтні стане платформою, що відкриє перед спеціалістами можливість підвищити кваліфікацію, поглибити свої знання, обмінятися досвідом, налагодити ділові стосунки з потенційними партнерами.

Понад 400 торгових марок, 350 учасників із 18 країн світу представлять свою продукцію, обладнання для медичних закладів, а також унікальні розробки, методики діагностики та лікування, комплексні інноваційні рішення для фахівців галузі охорони здоров’я.

Очікується, що захід збере близько 16 000 спеціалістів.

Науково–практична програма Форуму

В офіційному зверненні МОЗ України наголошується на важливості Форуму для підвищення кваліфікації, навчання, обміну досвідом та конструктивного діалогу науковців, практикуючих лікарів та експертів різних сфер медицини.

Рекомендована відомством науково-практична програма Форуму розроблена в рамках ІІІ Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров’я України», який внесено до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, що проводитимуться у 2014 році, затвердженого МОЗ та НАМН України» (розділ «Конгреси» № 5, ст. 8; інформаційний лист про зміну дати Конгресу № 5-ф-2014).

Конгрес відкриває перед учасниками можливість брати участь у численних конференціях, симпозіумах, семінарах, лекціях та круглих столах. Захід об’єднує понад 50 науково-практичних заходів, 30 майстер-класів, 5 практичних шкіл та 600 провідних українських та зарубіжних експертів галузі охорони здоров’я, які представлять останні досягнення медичної науки та практики.

Учасники Конгресу отримають спеціальні дипломи та сертифікати про підвищення кваліфікації.

Уже третій рік поспіль на Конгресі фахівці обговорюватимуть актуальні питання медицини за напрямами:

- організація та управління охороною здоров’я;

- лабораторна медицина;

- медична радіологія;

- терапія: алергологія, анестезіологія, гастроентерологія, геріатрія, дієтологія, ендокринологія, ендоскопія, імунологія, інфекційні хвороби, кардіологія, неврологія, нефрологія, урологія, офтальмологія, пульмонологія, функціональна діагностика;

- фізіотерапія та реабілітація;

- сімейна медицина;

- медицина невідкладних станів;

- хірургія та нейрохірургія;

- онкологія;

- ортопедія та травматологія;

- гематологія та трансфузіологія;

- педіатрія, акушерство та гінекологія;

- організація та управління фармацією, клінічна фармація;

- епідеміологія, мікробіологія, вірусологія, бактеріологія;

- естетична медицина: дерматологія, дерматокосметологія, пластична хірургія.

Протестувати сучасну медичну техніку, отримати кваліфіковану консультацію від професіоналів спеціалісти зможуть в унікальній зоні майстер-класів MEDZoom:

- українська лабораторна школа;

- школа ультразвукової та функціональної діагностики;

- школа екстреної медичної допомоги;

- українська школа медсестринства;

- українська кардіологічна школа.

Під час проведення Форуму та Конгресу будуть працювати виставки. Міжнародна виставка охорони здоров’я MEDICAEXPO буде представлена повним спектром обладнання, техніки, інструментарію, виробів медичного призначення вітчизняного та закордонного виробництва. PHARMAEXPO — міжнародна фармацевтична виставка, це лікарські препарати, парафармацевтична продукція, товари медичного призначення, лікувальна косметика, комплексне оснащення аптек, послуги для фармацевтичного ринку. Для максимально ефективного використання часу на Форумі реалізується діловий пакет пропозицій — програма BusinessPoint та Байєрска програма.

Також одночасно з Форумом відбудеться Міжнародна виставка медичного туризму, SPA & Wellness — Healthcare Travel Expo, орієнтована на практику надання високоякісних медичних послуг на території України та за її межами. Метою виставки є об’єднання відомих постачальників медичних та оздоровчих послуг та представників туристичного бізнесу не тільки України, але й країн ближнього та далекого зарубіжжя для організації виїзного та в’їзного медичного туризму.

Будемо раді бачити вас та ваших колег на визначному заході галузі охорони здоров’я — Міжнародному медичному форумі та Конгресі.

З повагою, оргкомітет V ювілейного Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров’я нації», ІІІ Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров’я України»

 

Детальна інформація:

тел.: +380 (44) 526–92–89,

е-mail: congress@medforum.in.ua

www.medforum.in.ua 


Similar articles


Back to issue