Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.СІМЕЙНІ ЛІКАРІ ТА ТЕРАПЕВТИ
день перший
день другий

АКУШЕРИ ГІНЕКОЛОГИ

КАРДІОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, РЕВМАТОЛОГИ, НЕВРОЛОГИ, ЕНДОКРИНОЛОГИ

СТОМАТОЛОГИ

ІНФЕКЦІОНІСТИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, ГАСТРОЕНТЕРОЛОГИ, ГЕПАТОЛОГИ
день перший
день другий

ТРАВМАТОЛОГИ

ОНКОЛОГИ, (ОНКО-ГЕМАТОЛОГИ, ХІМІОТЕРАПЕВТИ, МАМОЛОГИ, ОНКО-ХІРУРГИ)

ЕНДОКРИНОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, КАРДІОЛОГИ ТА ІНШІ СПЕЦІАЛІСТИ

ПЕДІАТРИ ТА СІМЕЙНІ ЛІКАРІ

АНЕСТЕЗІОЛОГИ, ХІРУРГИ

"News of medicine and pharmacy" 8 (539) 2015

Back to issue

ТОВ «Такеда Україна» підтверджує статус препарату Актовегін як лікарського засобу, який було зареєстровано у повній відповідності до чинного законодавства України

Sections: News

print version

Статья опубликована на с. 19 (Укр.)


17 червня 2015 р., м. Київ. У відповідь на необґрунтовані звинувачення щодо правомірно–сті реєстрації препарату Актовегін як лікарського засобу відбулася прес–конференція ТОВ «Такеда Україна» із залученням провідних фахівців медичної галузі.


Під час прес–конференції компанія наголосила на наступному:

- Актовегін — це рецептурний препарат, що вже понад 26 років зареєстрований в Україні як лікарський засіб. Ефективність та профіль безпеки препарату Актовегін підтверджуються його багаторічним використанням у лікуванні мільйонів пацієнтів по всьому світу. Актовегін зареєстрований як рецептурний лікарський засіб у 21 країні світу.

- Актовегін було зареєстровано у повній відповідності до чинного законодавства України. Перша державна реєстрація препарату Актовегін як лікарського засобу була здійснена Міністерством охорони здоров’я СРСР у 1989 році, і з того часу реєстраційний статус перевірявся та підтверджувався кожні 5 років шляхом державної перереєстрації Міністерством охорони здоров’я України.

Актовегін має офіційно схвалені лікарські форми використання — розчин для внутрішньом’язових та внутрішньовенних ін’єкцій, а також таблетки. Цей лікарській засіб призначається для лікування пацієнтів із тяжкими, потенційно небезпечними для життя захворюваннями та такими, що можуть призвести до інвалідності. Актовегін сприяє управлінню ризиками, пов’язаними з діабетом, інсультом та серцево–судинними розладами, що потребують комплексних терапевтичних рішень.

Наталія Заго, директор компанії «Такеда Україна», зазначила: «У своїй діяльності «Такеда» чітко дотримується найвищих етичних принципів, стандартів якості та правових норм. Це стосується і статусу реєстрації препарату Актовегін як лікарського засобу в Україні. Ми будемо активно відстоювати свою позицію у повній співпраці з відповідними державними органами. Використовуючи свої можливості світового рівня та вітчизняний досвід, компанія «Такеда» й надалі буде задовольняти потребу пацієнтів у лікарських засобах, що покращують якість життя».

Євген Педаченко, віце–президент Все–світньої федерації нейрохірургічних товариств, академік Національної академії медичних наук України, професор, зауважив: «Актовегін є невід’ємним лікарським засобом у лікуванні хронічних та небезпечних для життя захворювань. Клінічний досвід свідчить про ефективність Актовегіну у хворих із діабетичною полінейропатією. Численні вітчизняні та зарубіжні дослідження доводять дієвість Актовегіну у пацієнтів із когнітивними порушеннями. Застосування Актовегіну порівняно з плацебо демонструє значні покращення когнітивної функції та якості життя в цілому».

Ефективність і профіль безпеки лікарського засобу Актовегін підтверджено даними багатьох наукових досліджень, з результатами деяких із них можна ознайомитися на офіційному сайті Американської медичної бібліотеки — http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/

Актовегін виготовляється в Австрії й проходить фінальний процес вторинного пакування та контролю якості на ліцен–зованих виробничих потужно–стях в Україні. Дотримання вимог Good Manufacturing Practice (GMP) регулярно перевіряється контролюючими органами ЄС та України.

Про Takeda

- Штаб–квартира Takeda розташована в місті Осака, Японія. Takeda є глобальною фармацевтичною науково–дослідною компанією.

- Як найбільша фармацевтична компанія Японії та один з лідерів глобального ринку, Takeda, використовуючи інновації в медицині, прагне покращити здоров’я та якість життя людей по всьому світу.

Takeda в Україні

- ТОВ «Такеда Україна» є офіційним представником всесвітньо відомої фармацевтичної компанії Takeda Pharmaceutical Company Limited.

- Головний офіс «Такеда Україна» розташований у м. Києві.

- Компанія провадить свою діяльність на території України протягом останніх 20 років і налічує близько 300 співробітників.

- «Такеда Україна» фокусує свої зусилля в лікуванні кардіологічних, неврологічних, гастроентерологічних захворювань, обміну речовин, а також у терапії запальних та онкологічних захворювань.

- Компанія тричі визнавалась «Кращим роботодавцем», востаннє — у 2014 році, та має різноманітні нагороди, пов’язані з її препаратами, досягненнями у менеджменті та корпоративній соціальній відповідальності.

 

Більш детальну інформацію

про «Такеда Україна» можна знайти

на сайті www.takeda.ua

 Back to issue