Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.СІМЕЙНІ ЛІКАРІ ТА ТЕРАПЕВТИ
день перший
день другий

АКУШЕРИ ГІНЕКОЛОГИ

КАРДІОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, РЕВМАТОЛОГИ, НЕВРОЛОГИ, ЕНДОКРИНОЛОГИ

СТОМАТОЛОГИ

ІНФЕКЦІОНІСТИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, ГАСТРОЕНТЕРОЛОГИ, ГЕПАТОЛОГИ
день перший
день другий

ТРАВМАТОЛОГИ

ОНКОЛОГИ, (ОНКО-ГЕМАТОЛОГИ, ХІМІОТЕРАПЕВТИ, МАМОЛОГИ, ОНКО-ХІРУРГИ)

ЕНДОКРИНОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, КАРДІОЛОГИ ТА ІНШІ СПЕЦІАЛІСТИ

ПЕДІАТРИ ТА СІМЕЙНІ ЛІКАРІ

АНЕСТЕЗІОЛОГИ, ХІРУРГИ

"News of medicine and pharmacy" 15 (558) 2015

Back to issue

International exhibition «Health 2015»: a platform that brings together medical professionals!

Статья опубликована на с. 16 (Укр.)

 


29 вересня — 1 жовтня в Міжнародному виставковому центрі відбулась 24-та Міжнародна спеціалізована виставка «Охорона здоров’я 2015». На етапі підготовки до кардинальних реформ вітчизняної медицини головна галузева виставка набуває найбільшого соціального значення, демонструючи найновіші світові та вітчизняні продукти, технології, розробки та концепції сучасної медицини. Організаторами виставки виступили компанія ДП «Прем’єр Експо» (Україна), ITE Group Plc. (Великобританія), співорганізатором — Міністерство охорони здоров’я України. Уже традиційно цей захід проходить під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.


Офіційне відкриття виставки відбулось 29 вересня. В урочистій церемонії відкриття брали участь: Ольга Богомолець, голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Олександра Павленко, перший заступник міністра охорони здоров’я, Віктор Шафранський, заступник міністра охорони здоров’я, Юрій Вороненко, ректор Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Ємін Чакмак, голова правління Турецької асоціації медичного туризму, Іван Сорока, заслужений працівник охорони здоров’я, президент Українського медичного клубу, Віолетта Янишевська, президент Української асоціації медичного туризму, Олександр Гаращенко, генеральний директор компанії-організатора «Прем’єр Експо» (ITE Group Plc.), Маргарита Онищенко, керівник виставки «Охорона здоров’я 2015» і Міжнародної виставки та конференції медичного туризму MTEC.Kiev, та інші поважні гості.

Крок до інновацій

Понад два десятиліття виставка допомагає розширити ринок та закріпити партнерські зв’язки компаніям з Білорусі, Німеччини, Ізраїлю, Індії, Італії, Кіпру, Китаю, Латвії, Нідерландів, Польщі, Португалії, США, Туреччини, України, Чехії, Швеції та інших країн. Слід зазначити, що захід зібрав понад 220 провідних виробників та дистриб’юторів медичного обладнання, послуг, лікарських засобів, виробів медичного призначення з 14 країн.
Заклади охорони здоров’я та компанії ринку медичних послуг отримали можливість по-новому представити свої розробки та практичні результати роботи, обладнання та інструментарій. Інноваційне діагностичне обладнання провідних світових виробників — томографи, УЗД-сканери, електрокардіографи, рентген-апарати — було представлене на стендах компаній Toshiba Medical Systems (Нідерланди), «Медіторг» (Hitachi Aloka, Японія), «Мед Ексім», Esaote, «Медапаратура», «Меділайн», «Міда», «Профімед-Сервіс», «Радмір», «Телеоптик», «Укртелемед», «Медінвестбуд», «Модем-1» та багатьох інших.
Експозиція виставки завжди відображає тенденції на ринку медичних послуг. На сьогодні великого значення набуває приватна медицина. Найбільш перспективними напрямами її подальшого розвитку є променева діагностика, педіатрія, онкологія, гінекологія (репродуктивна медицина та акушерство), ортопедія та травматологія, лабораторна діагностика. Сучасне обладнання, технології та методи для цих напрямів були максимально широко представлені в павільйоні «Охорона здоров’я 2015».

Наукова програма: практичне застосування сучасних досягнень

Як завжди, найважливішим та найбільш актуальним розділом виставки була її наукова програма. Над підготовкою заходів (яких було понад 25) разом з оргкомітетом працювали провідні спеціалісти та експерти галузі.
Захоплюючим видовищем став друк деталі протеза на 3D-принтері (компанія «Біла мураха») та 3D-друк зменшеного макета черепа людини (компанія «3D DEVICE»). Відвідувачі виставки ознайомились із широкими можливостями 3D-друку у сфері медицини та дізнались, яким чином нові технології застосовуються на практиці в процесах створення деталей для протеза та людських органів.

В об’єктиві — комерційно активні представники медичної галузі

Байєрська програма виставки «Охорона здоров’я 2015» — сервіс від організаторів, що дозволяє заздалегідь спланувати найбільш важливі та необхідні зустрічі осіб, які приймають рішення щодо закупок медичної та фармацевтичної продукції, з учасниками, які представляють відповідну номенклатуру. Найбільші байєри, які відвідали експозицію: медичний центр «Дивосил», Новгород-Волинське міськ–районне територіальне об’єднання, «Медіал Компані», «Лабдіагностика», медичний центр «Здорова Родина плюс», «Медтех–оптик», «НОВА МАРКЕТ», центр здоров’я «Екофарма», клініка «Ваше здоров’я», медичний центр «МЕДІСКАН», клініка «Дарлін», клініка «ІСІДА-IVF», медичний центр Sokruta Medical Group, діагностичний центр «Медекс», «МедПрофЦентр», стоматологічна клініка «БіГ-клінік», медичний центр «ЛеоМед», «УКДЕНТ-ЛТД», Требухівська медична амбулаторія загальної практики — сімейної медицини, ТОВ «БМДЦ», медичний центр «Технологія здоров’я» та інші.

Україна — перспективний гравець на глобальному ринку медтуризму

Цієї осені разом із виставкою «Охорона здоров’я 2015» відбулась також важлива подія галузі медичного та оздоровчого туризму — III 
Міжнародна виставка та конференція медичного туризму MTEC.Kiev 2015. Завдяки сусідству з найбільшою туристичною виставкою осені UITM’2015 та головною медичною виставкою «Охорона здоров’я 2015» до теми медичного туризму вдалось привернути максимальну увагу аудиторії як ринку подорожей, так і медицини.
У MTEC.Kiev 2015 взяли участь медичні центри, центри реабілітації та фізіотерапії, приватні клініки, лікарні, санаторії, термальні курорти, представники spa- та wellness-туризму, медичні турагенти, інші компанії як з України, так і зарубіжні, що надають послуги в даній сфері.
Основу ділової програми становили заходи в рамках III Міжнародного конгресу медичного туризму. З 2013 р. цей конгрес став глобальною практичною платформою для обговорення актуальних питань розвитку медичного туризму в СНД та сусідніх країнах. Темою пленарного засідання стали особливості просування продукту та напрямів медичного туризму на російськомовному ринку. Уже втретє делегати конгресу зустрілися на загальному пленарному засіданні, а потім продовжили дискусії та обмін досвідом на вузькоспеціалізованих сесійних панелях, що присвячені реабілітації та інноваціям в медицині.
На закінчення слід зазначити, що 24-та Міжнародна спеціалізована виставка «Охорона здоров’я 2015» стала платформою для обговорення законопроектів, ходу реформ, перших результатів впровадження системи електронних закупок у медичній галузі. Її різнопланова програма об’єднала небайдужих представників законодавчої та виконавчої влади, територіальних громад, громадських організацій, медіа, медичних функціонерів та спеціалістів, які отримали можливість обговорити майбутні реформи та рівень готовності галузі до них. Адже процеси, завдяки яким країна повинна досягти світових стандартів охорони здоров’я, вже йдуть, і вони необоротні.
 
 
«Прем’єр Експо», Україна
Телефон +380 44 496-86-45
ph@pe.com.ua
www.publichealth.com.ua


Back to issue