Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.


Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.

 

Газета «Новости медицины и фармации» 7 (618) 2017

Вернуться к номеру

10 міфів про медичну реформу

Останнім часом поширюється багато міфів та «страшилок» про медичну реформу в Україні. Ми зібрали 10 найпопулярніших та розповіли правду про зміни, які відбудуться з українською системою охорони здоров’я після того, як парламент ухвалить урядові законопроекти.
Міф 1. Медицина стане платною і дуже дорогою
Безкоштовної медицини в нашій країні не існує. 90 % ліків купуються за особисті кошти громадян. За даними досліджень, кожен другий пацієнт відмовляється від лікування або відкладає його через брак грошей. Тому говорити, що медицина стане платною і дуже дорогою, неправильно. Вона вже зараз платна і дуже дорога.
Реформа вводить нові чіткі правила в медичній системи, однакові для ...

Для ознакомления с полным содержанием статьи необходимо оформить подписку на журнал.


Похожие статьи

Концепція реформи фінансування системи охорони здоров’я України, підготовлена робочою групою з питань реформи фінансування охорони здоров’я при МОЗ України Лютий 2016
Авторы: Ігор Перегінець, Леся Карпінська, Володимир Якубівський, Анжела Купліванчук, Василь Кравченко, Сергій Діденко, Катерина Косенко, Володимир Рудий, Нінель Кадирова, Юрій Джигир, Катерина Майнзюк, Павло Ковтонюк, Сергій Марченко, Наталія Рябцева, Олександр Жигінас, Віктор Галайда, Наталія Пасько, Наталія Дацюк (1)
Газета «Новости медицины и фармации» 1 (561) 2016
Дата: 2016.03.03
Разделы: Новости, Юридические консультации

Вернуться к номеру