Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.СІМЕЙНІ ЛІКАРІ ТА ТЕРАПЕВТИ
день перший
день другий

АКУШЕРИ ГІНЕКОЛОГИ

КАРДІОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, РЕВМАТОЛОГИ, НЕВРОЛОГИ, ЕНДОКРИНОЛОГИ

СТОМАТОЛОГИ

ІНФЕКЦІОНІСТИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, ГАСТРОЕНТЕРОЛОГИ, ГЕПАТОЛОГИ
день перший
день другий

ТРАВМАТОЛОГИ

ОНКОЛОГИ, (ОНКО-ГЕМАТОЛОГИ, ХІМІОТЕРАПЕВТИ, МАМОЛОГИ, ОНКО-ХІРУРГИ)

ЕНДОКРИНОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, КАРДІОЛОГИ ТА ІНШІ СПЕЦІАЛІСТИ

ПЕДІАТРИ ТА СІМЕЙНІ ЛІКАРІ

АНЕСТЕЗІОЛОГИ, ХІРУРГИ

"News of medicine and pharmacy" 5(237) 2008

Back to issue

Здоров’я жінки та дитини — запорука здоров’я нації

З 4 по 6 березня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проходила третя спеціалізована медична виставка-форум «Здорова нація: здоров'я жінки та дитини 2008». Організатор виставки — компанія «Євроіндекс». Виставка відбулася за підтримки Міністерства охорони здоров'я України, Академії медичних наук України, Медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Української асоціації фахівців з ультразвукової діагностики, Української асоціації «Комп'ютерна медицина».

Одна з найбільш гострих соціальних проблем в Україні — показник народжуваності, стійка тенденція до зменшення якого ставить під загрозу майбутнє і робить проблему репродуктивного здоров'я загальнонаціональною. Виставка-форум «Здорова нація: здоров'я жінки та дитини» піднімає питання всього комплексу здоров'я матері та дитини — профілактики, лікування та відновлення — і робить ще один крок у розв'язанні цих проблем, які є пріоритетним напрямком державної політики.

Виставку офіційно відвідали заступник міністра охорони здоров'я України В.В. Лазоришинець, заступник голови Київської міської державної адміністрації І.Р. Кільчицька, віце-президент АМНУ Л.Г. Розенфельд, директор Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМНУ Ю.Г. Антипкін, головний акушер-гінеколог МОЗ В.В. Камінський та головний неонатолог МОЗ Є.Є. Шунько.

В експозиції виставки понад 40 провідних компаній медичної галузі представили широкий спектр сучасного лікувального, діагностичного та лабораторного обладнання і лікарських засобів, що використовуються в акушерстві, гінекології, мамології, педіатрії та неонатології, а також засобів для догляду за дитиною та аксесуарів для вагітних жінок. Серед учасників виставки такі відомі компанії, як Alpen Pharma GmbH, «Дельрус Україна», «Парамед», «Модем 1», «Біомедика-сервіс», «Каскад-Медікал», «Радмір», «Біофарма», «Українські Медичні Системи». Загалом на виставці було представлено понад 50 торговельних марок.

У рамках виставки проходив Всеукраїнський науковий форум, що об'єднав низку спеціалізованих конференцій, присвячених актуальним питанням акушерства, гінекології, мамології, репродуктивного здоров'я жінки, перинатології, неонатології, педіатрії. З доповідями виступили провідні фахівці Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМНУ, Медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, Українського медичного центру реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи МОЗ України , Інституту онкології АМНУ, приватних спеціалізованих клінік тощо.

Корисною та важливою для керівників медичних закладів стала конференція «Менеджмент в охороні здоров'я», на якій серед іншого велику увагу було приділено питанню впровадження інформаційних технологій у медицині.

Симпозіум «Антиейджинг — медицина майбутнього» представив досягнення медицини антистаріння — одного з найбільш прогресуючих напрямків медичної практики, у якому працюють десятки тисяч лікарів з усього світу.

Також у рамках виставки пройшов День сім'ї, що об'єднав корисні та цікаві заходи для батьків: презентацію нової книги відомого лікаря-педіатра Є.О. Комаровського «ОРЗ: керівництво для розсудливих батьків» та майстер-клас проекту «Наша дитина» Київського міського центру сім'ї «Родинний дім», мета якого — допомогти майбутнім батькам підготуватися до народження малюка.

Виставка-форум протягом трьох днів прийняла майже півтори тисячі відвідувачів — керівників приватних діагностичних центрів, гінекологічних клінік, головних лікарів пологових будинків, завідувачів відповідних відділень загальнопрофільних медичних закладів та лікарів: акушерів-гінекологів, неонатологів, педіатрів, фахівців з УЗ-діагностики та ін. Про ефективність виставки розповідають її учасники.

В.П. Неділько, професор, ІПАГ АМНУ:

— Виставка «Здорова нація: здоров'я жінки та дитини» — це активна форма впровадження знань, досягнень, рекомендацій учених-медиків у практику. Адже наукові праці мало хто читає, а ось живе спілкування дає великі результати. Цього року виставка дуже хороша, особливо мені сподобалися конференції, на яких піднято цікаві і важливі питання, зокрема щодо здоров'я дітей. На жаль, у цій сфері мало проводиться наукових робіт, а здоров'я дітей має все гірший показник. Без таких заходів нам буде дуже важко пропагувати здоровий спосіб життя.

К.М. Елькін, керівник напрямку «Госпітальне обладнання», ТОВ «Дельрус Україна»:

— Мета участі у виставці — залучення нових клієнтів, особливо велика увага приділяється фахівцям з регіонів. Наш стенд відвідали близько 120 осіб, половина з яких — акушери-гінекологи, багато представників приватних клінік. Виставку відвідала велика кількість фахівців з регіонів України, особливо зі східних: мм. Донецьк, Луганськ. Хочеться також відзначити Всеукраїнський науковий форум, який супроводжує виставку та приваблює певний контингент, тобто нашу цільову аудиторію.Back to issue