Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.

International neurological journal Том 16, №2, 2020

Back to issue

Рецензія на навчальний посібник «Шкали, тести та опитувальники для оцінки дрижальних гіперкінезів» авторства професора О.М. Стоянова (Одеса: ВМВ, 2018. 112 с.)

Categories: Neurology

Sections: Specialist manual

print version

Навчальний посібник «Шкали, тести та опитувальники для оцінки дрижальних гіперкінезів» дозволяє усувати труднощі, які виникають у клінічній діагностиці тремору й деяких рухових розладів, що пов’язано з наявністю різних варіантів гіперкінезів і водночас їх однотипністю, перекриванням частот при різних рівнях зацікавленості й патогенетичних механізмах ураження нервової системи.
Окрім об’єктивізації тремору, гіперкінезів у навчальному посібнику розглядаються можливості виявлення й оцінки коморбідних станів, що супроводжують рухові розлади, за допомогою діагностичних і диференціально-діагностичних рейтингових шкал, опитувальників, тестів тощо. Застосування такого роду методик всебічного обстеження дозволяє деякою мірою стандартизувати дрижальні гіперкінези, простежувати їх зміни в динаміці, у тому числі для контролю ефективності лікування ...

For the full article you need to subscribe to the magazine.Back to issue