Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.

International journal of endocrinology 6(18) 2008

Back to issue

Від редактора

Ми прощаємося з 2008 роком, що був для нас сповнений буденних клопотів, чергових випробувань і, незважаючи ні на що, нових успіхів і досягнень. У році, що минає, доброго все ж було більше: адже ми постійно набували нового досвіду та знань, зустрічалися з цікавими людьми, знаходили нових друзів, раділи своїм і чужим успіхам.

Як наголошувалося на нещодавньому ХІІІ Міжнародному конгресі ендокринологів, ендокринологія зробила вагомий крок від етапу простого нагромадження фактів до запровадження концепції доказової медицини й фактично здійснює переоцінку цінностей. Тому основними завданнями нашого журналу й надалі залишатимуться знайомство зі світовими тенденціями в ендокринології та оцінка прийнятності нового з позицій доказової медицини.

Можна бути впевненим, що новий рік висуває перед нами й нові вимоги, передусім — бути справжніми господарями у власній країні, у власному домі, на власному робочому місці. Усі ми прагнемо позитивних змін в ендокринології, очікуємо з боку держави уваги до тих проблем, що хвилюють наших пацієнтів і зачіпають наші власні інтереси.

Люди сподіваються на диво в новорічну ніч, немовби ця ніч не така, як інші. Вона й насправді не така, вона — особлива. Ми посміхаємося один одному і говоримо теплі слова. І здається, що всі побажання, які ми проголосимо цієї ночі, неодмінно збудуться. Що цікаво, вони справді здійсняться, адже дива трапляються з тими, хто в них щиро вірить. «Хочеш бути щасливим — будь ним!» — говорили в давнину, і в цьому велика мудрість життя. Усі ми прагнемо щастя, адже в новорічну ніч воно наповнює наші серця, ніби цілющий бальзам, відганяючи біль розчарувань і втрат.

На порозі Новий рік, Різдво Христове, і для нас у Новому році багато що може виглядати як у тумані й не мати чіткого зображення. Але ми повинні вірити, що як із мряки виринає постать Сина Божого над берегом Атлантичного океану в Ріо-де-Жанейро, так оживуть за всіма турботами, переживаннями й хвилюваннями наші сподівання на краще, на добро, на щастя.

Цього й бажаю щиро всім нашим читачам у 2009 році!

З повагою й любов’ю,
головний редактор
професор Володимир Іванович Паньків


Similar articles


Back to issue