Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.

"News of medicine and pharmacy" 10(284) 2009

Back to issue

Уряд схвалив Концепцію медичного забезпечення під час підготовки та проведення в Україні «Євро-2012»

Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 563-р схвалено Концепцію медичного забезпечення під час підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Документ розроб­лено згідно з вимогами УЄФА, а його метою є визначення механізму організації медичного обслуговування учасників, уболівальників і гостей чемпіонату, а також надання медичної допомоги постраждалим у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Згідно з концепцією місцеві органи виконавчої влади разом із органами місцевого самоврядування мають затвердити регіональні плани медичного забезпечення на період підготовки та проведення чемпіонату.

Найбільшими ризиками для здоров’я учасників, уболівальників і гостей чемпіонату можуть бути захворювання, пов’язані із вживанням незвичної для них їжі та води, харчовими отруєннями, контактуванням із хворими. Тож особлива увага приділятиметься організації та проведенню санітарних і про­тиепідемічних заходів. Нагляд за їх здійсненням та виконанням санітарного законодавства покладено на Держсанепідслужбу.

З повним текстом Концепції медичного забезпечення під час підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу можна ознайомитись на сторінці Міністерства охорони здоров’я України www.moz.gov.ua.


Similar articles

Authors: Пацюрко Ю.1, Сирота Л.2, Любінець О.3, Пилипець Я.1, Гера Л.1 1Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф 2Львівська станція швидкої медичної допомоги 3Львівський національний університет ім. Данила Галицького
"Emergency medicine" 3(34) 2011
Date: 2011.06.15
Categories: Family medicine/Therapy, Medicine of emergency
Authors: Б. Ельяшевський, С. Поважук, Комунальний заклад «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»
"Emergency medicine" 1(14) 2008
Date: 2008.08.19
Categories: Family medicine/Therapy, Medicine of emergency
Sections: News

Back to issue