Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.

International journal of endocrinology 5 (77) 2016

Back to issue

До ювілею засновника та видавця «Міжнародного ендокринологічного журналу» Олександра Юрійовича Заславського

Categories: Endocrinology

Sections: Anniversaries

print version

Статтю опубліковано на с. 7

 

Редакційна рада і колектив редакції «Міжнародного ендокринологічного журналу» щиро вітають шановного Олександра Юрійовича Заславського з 50-літтям!

Завдяки його невтомній енергії в Україні створене й успішно працює видавництво професійної медичної літератури Видавничий дім «Заславський». Лікарі мають доступ до найновішої медичної інформації, а видання стають надійними помічниками в наданні допомоги хворим.
Хочеться сказати чимало теплих і хороших слів цій прекрасній, добрій людині, неординарній особистості. Талант, душевна щедрість ювіляра проявляються і в його стосунках з колегами та друзями. Разом з ним приємно подорожувати, відкривати для себе незвідані й неповторні куточки України та світу. Наше спільне фото — ​з прекрасного, дивовижного високогірного озера Марічейка в Карпатах, звідусіль оточеного густим смерековим лісом.
Бажаємо Вам, Олександре Юрійовичу, подальших творчих успіхів, нових ідей та їх реалізації, безперервного позитивного потоку подій, невичерпної наснаги для нових звершень, любові оточуючих, радості та всього найкращого!
 
Від імені колективу редакції
«Міжнародного ендокринологічного журналу»
головний редактор,
професор В.І. Паньків

Similar articles


Back to issue