Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.СІМЕЙНІ ЛІКАРІ ТА ТЕРАПЕВТИ
день перший
день другий

АКУШЕРИ ГІНЕКОЛОГИ

КАРДІОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, РЕВМАТОЛОГИ, НЕВРОЛОГИ, ЕНДОКРИНОЛОГИ

СТОМАТОЛОГИ

ІНФЕКЦІОНІСТИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, ГАСТРОЕНТЕРОЛОГИ, ГЕПАТОЛОГИ
день перший
день другий

ТРАВМАТОЛОГИ

ОНКОЛОГИ, (ОНКО-ГЕМАТОЛОГИ, ХІМІОТЕРАПЕВТИ, МАМОЛОГИ, ОНКО-ХІРУРГИ)

ЕНДОКРИНОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, КАРДІОЛОГИ ТА ІНШІ СПЕЦІАЛІСТИ

ПЕДІАТРИ ТА СІМЕЙНІ ЛІКАРІ

АНЕСТЕЗІОЛОГИ, ХІРУРГИ

"Child`s Health" Том 14, Додаток 1, 2019 Дитяча гастроентерологія та нутриціологія

Back to issue

Шановні читачі, колеги!

Ми живемо в непростий час змін, що стосуються в тому числі і медицини. Змінюються підходи до структури надання допомоги населенню, переглядаються принципи діагностики та лікування різних захворювань, у тому числі й захворювань дитячого віку.

Проте сьогодні, як і в минулі десятиліття, однією з найважливіших проблем педіатрії є дитяча гастроентерологія. Традиційно хвороби органів травлення в дітей займають одне з провідних місць у структурі дитячої захворюваності. Незважаючи на значні досягнення у вивченні етіології, патогенезу, сучасних клінічних проявів, діагностики та лікування даних захворювань, інтерес до проблеми залишається значним, що пояснює в тому числі і кількість публікацій у періодичній медичній літературі, семінарів, конференцій, з’їздів, присвячених питанням дитячої гастроентерології та нутриціології.

У даному номері журналу публікуються матеріали чергової, вже одинадцятої, конференції «Інновації в дитячій гастроентерології та нутриціології в практиці дитячого та сімейного лікаря», ініціатором і організатором проведення якої був видатний вчений, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри педіатричної гастроентерології та нутриціології Харківської медичної академії післядипломної освіти, доктор медичних наук, професор Юрій Володимирович Бєлоусов. Світлій пам’яті нашого вчителя і присвячена конференція.

Колектив кафедри педіатричної гастроентерології та нутриціології ХМАПО дякує всім практичним лікарям, науковим співробітникам і молодим науковцям, які братимуть участь у роботі конференції і читатимуть цей випуск журналу, а також усім авторам матеріалів, наданих до публікації. Особливу подяку ми висловлюємо колективу редакції журналу «Здоров’я дитини» та його головному редактору професору О.Є. Абатурову, Видавничому дому «Заславський» в особі його керівника О.Ю. Заславського, завдяки яким черговий тематичний випуск журналу став реальністю.

З повагою, колектив кафедри педіатричної гастроентерології та нутриціології Харківської медичної академії післядипломної освіти

 

 Back to issue